Interne referentie:
BG50M12-IS312022800
Standaardcode voor varianten:
BG50M12-IS312022800
Specificaties
| Hoogte | 50 mm |
| Kleur | Wit |
| Bovenste insert | M12 |
| Onderinsert (zeskant) | M12 |
| Materiaal van de inserts | Vernikkeld messing |
| Trekkracht | 11000 N |
| Kruipweg | 95 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Materiaal | Ceramic |
| Buigweerstand | 3600 N |