Standaardcode voor varianten:
AFG41-4/10␞AFG41-4/11␞AFG41-4/12
Specificaties
| Maat handschoenen | T10, T11, T12 |
| Materiaal | Composite |
| Kleur | Oranje |
| Lengte | 410mm |
| Bedrijfsspanning van de handschoenen | 36.000 V ac |
| Spanningsklasse | Classe 4 |
| Testspanning | 40.000 V |
| Categorie | RC |
| Class IEC 61482-1-2 | Class 2 (7kA/0,5s) |