Standaardcode voor varianten:
ELS 10-T08␞ELS 10-T09␞ELS 10-T10␞ELS 10-T11␞ELS 10-T12
Specificaties
| Maat handschoenen | T8, T9, T10, T11, T12 |
| Materiaal | Latex |
| Kleur | Geel |
| Lengte | 360 mm |
| Bedrijfsspanning van de handschoenen | 7.500 V ac |
| Spanningsklasse | Classe 1 |
| Testspanning | 10.000 V |
| Categorie | RC |