Interne referentie:
I3333EM12-3-B316
Standaardcode voor varianten:
I3333EM12-3-B316
Specificaties
| Hoogte | 60 mm |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 3,6 kV AC |
| Kleur | Bruin |
| Bovenste insert | M12 |
| Onderinsert (zeskant) | M12 |
| Materiaal van de inserts | Messing |
| Kruipweg | 85 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Materiaal | Cycloaliphatic |
| Buigweerstand | 7500 N |