Interne referentie:
JO6-60 B118
Standaardcode voor varianten:
JO6-60 B118
Specificaties
| Hoogte | 95 mm |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 7,2 kV AC |
| Kleur | Bruin |
| Spanning bij industriële frequentie | 28 kV |
| Bliksemstootspanning | 60 kV |
| Bovenste insert | M10 + 2xM6 |
| Onderinsert (zeskant) | M16 |
| Materiaal van de inserts | Messing |
| Kruipweg | 133 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Materiaal | Epoxy |
| Buigweerstand | 5000 N |