Standaardcode voor varianten:
CO/P35M5␞CO/P35M6␞CO/P35M8
Specificaties
| Draad | M5/M5, M6/M6, M8/M8 |
| Materiaal | Polyglas |
| Kleur | Rood |
| Hoogte | 35 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Materiaal van de inserts | Verzinkt staal |
| Bovenste insert | M5 |
| Onderinsert (zeskant) | M5 |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 600 V AC |