Interne referentie:
JO6-95 - B546
Standaardcode voor varianten:
JO6-95 - B546
Specificaties
| Hoogte | 175 mm |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 17,5 kV AC |
| Kleur | Bruin |
| Spanning bij industriële frequentie | 50 kV |
| Bliksemstootspanning | 95 kV |
| Bovenste insert | M12 + 2xM6 |
| Onderinsert (zeskant) | M16 |
| Materiaal van de inserts | Messing |
| Kruipweg | 258 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Materiaal | Epoxy |
| Buigweerstand | 5000 N |