Interne referentie:
JO10-75 B544
Standaardcode voor varianten:
JO10-75 B544
Specificaties
| Hoogte | 130 mm |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 12 kV AC |
| Kleur | Bruin |
| Spanning bij industriële frequentie | 38 kV |
| Bliksemstootspanning | 75 kV |
| Bovenste insert | M16 x 2xM10 |
| Onderinsert (zeskant) | M20 |
| Materiaal van de inserts | Messing |
| Kruipweg | 187 mm |
| Diameter | 77 mm |
| Materiaal | Epoxy |
| Buigweerstand | 10000 N |