Interne referentie:
JO6-170 B551-1
Standaardcode voor varianten:
JO6-170 B551-1
Specificaties
| Hoogte | 300 mm |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 36 kV AC |
| Kleur | Bruin |
| Spanning bij industriële frequentie | 70 kV |
| Bliksemstootspanning | 170 kV |
| Bovenste insert | M12 + 2xM6 |
| Onderinsert (zeskant) | M16 |
| Materiaal van de inserts | Messing |
| Kruipweg | 434 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Materiaal | Epoxy |
| Buigweerstand | 5000 N |