Interne referentie:
MV261D
Standaardcode voor varianten:
MV261D
Specificaties
| Hoogte | 80 mm |
| Spanning bij industriële frequentie | 33 kV |
| Bovenste insert | M16 |
| Onderinsert (zeskant) | M16 |
| Materiaal van de inserts | Vernikkeld staal |
| Torsie | 20 daN.m |
| Trekkracht | 52000 N (5200 daN) |
| Kruipweg | 99 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Materiaal | Mica |
| Buigweerstand | 14000 N (1400 daN) |