Interne referentie:
MV322B
Standaardcode voor varianten:
MV322B
Specificaties
| Hoogte | 25 mm |
| Spanning bij industriële frequentie | 12 kV |
| Bovenste insert | M8x32 |
| Onderinsert (zeskant) | M8x17 |
| Materiaal van de inserts | Vernikkeld staal |
| Torsie | 2,3 daN.m |
| Trekkracht | 8000 N (800 daN) |
| Kruipweg | 34 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Materiaal | Mica |
| Buigweerstand | 1600 N ( 160 daN) |