Interne referentie:
MV52A
Standaardcode voor varianten:
MV52A
Specificaties
| Hoogte | 50 mm |
| Spanning bij industriële frequentie | 22 kV |
| Bovenste insert | M10 |
| Onderinsert (zeskant) | M10 |
| Materiaal van de inserts | Vernikkeld staal |
| Torsie | 4,5 daN.m |
| Trekkracht | 19000 N (1900 daN) |
| Kruipweg | 63,5 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Materiaal | Mica |
| Buigweerstand | 4000 N (400 daN) |