Interne referentie:
MV65H
Standaardcode voor varianten:
MV65H
Specificaties
| Hoogte | 60 mm |
| Spanning bij industriële frequentie | 27 kV |
| Bovenste insert | M16x45 |
| Onderinsert (zeskant) | M16 |
| Materiaal van de inserts | Vernikkeld staal |
| Torsie | 14 daN.m |
| Trekkracht | 28000 N (2800 daN) |
| Kruipweg | 75 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Materiaal | Mica |
| Buigweerstand | 7000 N (700 daN) |