Standaardcode voor varianten:
AFG41-2/08␞AFG41-2/09␞AFG41-2/10␞AFG41-2/11␞AFG41-2/12
Specificaties
| Maat handschoenen | T8, T9, T10, T11, T12 |
| Materiaal | Composite |
| Kleur | Oranje |
| Lengte | 410mm |
| Bedrijfsspanning van de handschoenen | 17.500 V ac |
| Spanningsklasse | Classe 2 |
| Testspanning | 20.000 V |
| Categorie | RC |
| Class IEC 61482-1-2 | Class 2 (7kA/0,5s) |