Interne referentie:
BG25M6-IS312024400
Standaardcode voor varianten:
BG25M6-IS312024400
Specificaties
| Hoogte | 25 mm |
| Kleur | Wit |
| Bovenste insert | M6 |
| Onderinsert (zeskant) | M6 |
| Materiaal van de inserts | Vernikkeld messing |
| Trekkracht | 3000 N |
| Kruipweg | 34 mm |
| Diameter | 28 mm |
| Materiaal | Ceramic |
| Buigweerstand | 1200 N |