Type BG60M10 - Article : IS312025600 Ceramic insulator for outdoor use - Height 60 mm – diameter 60 mm Threaded female/female inserts nickel plated brass M10
Dit product heeft geen geldige combinatie.
Interne referentie:
BG60M10-IS312025600
Standaardcode voor varianten:
BG60M10-IS312025600
Specificaties
| Hoogte | 60 mm |
| Kleur | Wit |
| Bovenste insert | M10 |
| Onderinsert (zeskant) | M10 |
| Materiaal van de inserts | Vernikkeld messing |
| Trekkracht | 16000 N |
| Kruipweg | 120 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Materiaal | Ceramic |
| Buigweerstand | 6000 N |