Interne referentie:
BNSS4040M12
Standaardcode voor varianten:
BNSS4040M12
Specificaties
| Hoogte | 40 mm |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 2000 V AC |
| Kleur | Bruin |
| Bovenste insert | M12 |
| Onderinsert (zeskant) | M12 |
| Materiaal van de inserts | Verzinkt staal |
| Diameter | 40 mm |
| Materiaal | Epoxy |