Standaardcode voor varianten:
AFG36-00/07␞AFG36-00/08␞AFG36-00/09␞AFG36-00/10␞AFG36-00/11␞AFG36-00/12
Specificaties
| Maat handschoenen | T7, T8, T9, T10, T11, T12 |
| Materiaal | Composite |
| Kleur | Oranje |
| Lengte | 360 mm |
| Bedrijfsspanning van de handschoenen | 500 V ac |
| Spanningsklasse | Classe 00 |
| Testspanning | 2.500 V |
| Categorie | RC |
| Class IEC 61482-1-2 | Class 2 (7kA/0,5s) |