Standaardcode voor varianten:
ELS 05-T08␞ELS 05-T09␞ELS 05-T10␞ELS 05-T11␞ELS 05-T12
Specificaties
| Maat handschoenen | T8, T9, T10, T11, T12 |
| Spanningsklasse | Classe 0 |
| Categorie | RC |
| Bedrijfsspanning van de handschoenen | 1.000 V ac |
| Testspanning | 5.000 V |
| Materiaal | Latex |
| Kleur | Geel |
| Lengte | 360 mm |