Interne referentie:
I3333EM10-3-B4424
Standaardcode voor varianten:
I3333EM10-3-B4424
Specificaties
| Hoogte | 60 mm |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 3,6 kV AC |
| Kleur | Griis |
| Bovenste insert | M10 |
| Onderinsert (zeskant) | M10 |
| Materiaal van de inserts | Vernikkeld messing |
| Kruipweg | 85 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Materiaal | Cycloaliphatic |
| Buigweerstand | 6000 N |