Interne referentie:
JO16-75 B644
Standaardcode voor varianten:
JO16-75 B644
Specificaties
| Hoogte | 130 mm |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 12 kV AC |
| Kleur | Bruin |
| Spanning bij industriële frequentie | 38 kV |
| Bliksemstootspanning | 75 kV |
| Bovenste insert | M16 x 2xM10 |
| Onderinsert (zeskant) | M20 |
| Materiaal van de inserts | Messing |
| Kruipweg | 195 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Materiaal | Epoxy |
| Buigweerstand | 16000 N |