Interne referentie:
JO6-75-CY-M16 B4174-1
Standaardcode voor varianten:
JO6-75-CY-M16 B4174-1
Specificaties
| Hoogte | 130 mm |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 12 kV AC |
| Kleur | Bruin |
| Spanning bij industriële frequentie | 38 kV |
| Bliksemstootspanning | 75 kV |
| Bovenste insert | M16 |
| Onderinsert (zeskant) | M16 |
| Materiaal van de inserts | Messing |
| Kruipweg | 174 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Materiaal | Cycloaliphatic |
| Buigweerstand | 5000 N |