Interne referentie:
MV178A NI SI
Standaardcode voor varianten:
MV178A NI SI
Specificaties
| Hoogte | 100 mm |
| Spanning bij industriële frequentie | 35 kV |
| Bovenste insert | M22 |
| Onderinsert (zeskant) | M22 |
| Materiaal van de inserts | Vernikkeld staal |
| Torsie | 20 daN.m |
| Trekkracht | 70000 N (7000 daN) |
| Kruipweg | 127,5 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Materiaal | Mica |
| Buigweerstand | 18000 N (1800 daN) |