Standaardcode voor varianten:
ELS 30-T09␞ELS 30-T10␞ELS 30-T11␞ELS 30-T12
Specificaties
| Maat handschoenen | T9, T10, T11, T12 |
| Materiaal | Latex |
| Kleur | Geel |
| Lengte | 360 mm |
| Bedrijfsspanning van de handschoenen | 26.500 V ac |
| Spanningsklasse | Classe 3 |
| Testspanning | 30.000 V |
| Categorie | RC |