Standaardcode voor varianten:
CPE50M10␞CPE50M12␞CPE50M16
Specificaties
| Draad | M10/M10, M12/M12, M16/M16 |
| Materiaal | Polyglas |
| Kleur | Rood |
| Hoogte | 50 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Materiaal van de inserts | Verzinkt staal |
| Bovenste insert | M10 |
| Onderinsert (zeskant) | M10 |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 3000 V AC |