Interne referentie:
B109
Standaardcode voor varianten:
B109
Specificaties
| Hoogte | 40 mm |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 1000 V AC |
| Kleur | Bruin |
| Bovenste insert | M10 |
| Onderinsert (zeskant) | M10 |
| Materiaal van de inserts | Messing |
| Diameter | 60 mm |
| Materiaal | Epoxy |
| Buigweerstand | 5000 N |