Interne referentie:
B321
Standaardcode voor varianten:
B321
Specificaties
| Hoogte | 80 mm |
| Bedrijfsspanning van de isolatoren | 7,2 kV AC |
| Kleur | Bruin |
| Bovenste insert | M16 |
| Onderinsert (zeskant) | M16 |
| Materiaal van de inserts | Messing |
| Kruipweg | 115 mm |
| Diameter | 88 mm |
| Materiaal | Epoxy |