Interne referentie:
BG35M8-IS312023600
Standaardcode voor varianten:
BG35M8-IS312023600
Specificaties
| Hoogte | 35 mm |
| Kleur | Wit |
| Bovenste insert | M8 |
| Onderinsert (zeskant) | M8 |
| Materiaal van de inserts | Vernikkeld messing |
| Trekkracht | 6000 N |
| Kruipweg | 65 mm |
| Diameter | 36 mm |
| Materiaal | Ceramic |
| Buigweerstand | 1600 N |